Arama Motoru Optimizasyonu (SEO).

+600 Memnun ve ilk sıralarda müşterimiz ile seo çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

SEO

Çalışma Öncesi


  • Yapılacak tüm çalışmalarda izlediğimiz strateji, çalışma kalitemizi yükseltmektedir. Çalışmaya başlamadan önce çalışılacak site “Seo” altyapısına uygunluk testimizden geçmektedir. Eksik veya hatalı kısımları özel yazılımlarımız ile kontrol edilip, geri bildirimi yapılır. Site eksiklerini giderildikten sonra planlama aşamasına geçilir. Bu aşama da profesyonel ellerdesiniz. Uzman ekibimiz sitenize en uygun çalışmayı sizlere sunacaktır .

Çalışma Zamanı


  • Seo rastgele yapılacak bir çalışma değildir. Analizin iyi yapılması gerekir. Daha sonra planlı bir çalışma ile başarıya ulaşmak zor olmayacaktır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan çalışmalardan her an haberdar olacaksınız. Çalışma sonrasında sade ve anlaşılır raporlama ile gelinen noktayı görmeniz sağlanacaktır. Görsel ve yazılı raporlama sistemi ile gözünüz hiç bir zaman arkada kalmayacak .

Raporlama


  • Size iletilen raporla çalışma öncesi ve sonrasındaki farkı göreceksiniz. Raporı size sade ve grafiksel olarak sunuyoruz. Böylece çalışmanın sizin için yeterli olup olmadığına rahatça karar verebileceksiniz. Unutmayınki; “Seo” devamlılık ister. Aylık yapılan Seo çalışması, başarınızı yüksek oranda etkileyecektir. İnternete olan talebin günden güne arttığı göz önünde bulundurup, webdeki yerinizi bir an önce sağlama alın .