GRAFİK TASARIM, KURUMSAL KİMLİK

Her şey, farklı olmakla alakalıdır.

Her şey, farklı olmakla alakalıdır. Eğer görsel tasarıma başlarken kullanacağınız kağıdı ve kalemi henüz elinize almadan farklı düşünebiliyorsanız, her gün on binlerce görsele maruz kalan insanların aklında kalma ihtimaliniz çok daha yüksek demektir. PROGEN olarak temel yaklaşımımız; sektör bağımsız olarak, farklı olanı yakalama gayretini hiç bırakmamaktır.

İhtiyaç duyduğunuz her tür grafik ihtiyacınızda tasarım ekibimiz sizi tam ve eksiksiz anlayarak kısa süre içinde cevap verecektir. Katalog, broşür, kurumsal kimlik çalışmaları, konu ne olursa olsun tasarım bizim işimiz.  İşinizi geliştirmenizde size yardımcı olabiliriz sizin için ve size özel hazırlayacağımız tasarımlar ile işinizi ve kazancınızı büyütmenizi sağlarız. Biz dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya hazır hale getiririz. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlarız.

''Sizin içinizde ama dışınızda gibi çalışırız.''

Kurumsal markalaşma sürecinizde progen tüm sürecinizi planlayabilir. Tasarım ekibimiz size özgün kurumsal kimliğinizi bulana kadar sizin için çalışmaya devam eder. Biz firmanızın tüm reklam işlerini üstlenebiliriz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faaliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız. 

Bizimle çalışan müşterilerimiz için amaçladığımız tek bir hedef var. Onların rakiplerini saf dışı bırakmak.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları. Bizi arayın müşteri temsilcilerimiz gelip sizin için yapabileceklerimizi size anlatsın.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

CONTACT

Image
LOKASYON
Rumeli Cd. 69/2 Nişantaşı
1464 Sk. 2/401 Alsancak
Image
TELEFON
+90 (212) 246-2232
+90 (232) 502-0117
Image
E-MAIL
destek@progenajans.com
info@progenajans.com
Image
Çalışma saatleri
Pzt-Cu 9.30 - 18.00
Ctsi 9.30 - 13.00