FOTOĞRAF VE TANITIM FİLMİ

Şimdiye kadar, milyonlarca kare ile sayısız firmayla çalışma fırsatı yakaladık

Türkiye'de birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmemizin nedenleri arasında, ajans geçmişimizden de öncesine dayanan fotoğraf tecrübemiz gösterilebilir. Şimdiye kadar, milyonlarca kare ile sayısız firmanın ürünlerini, tesislerini, hizmetlerini yakalama şansı elde ettik.  Ancak unutulmaması gereken bir şey var; her ne kadar dijital fotoğrafçılık beraberinde birçok özgürlük getirmiş olsa da, hangi fotoğrafı çekeceğine halen insan karar veriyor. Biz, bu durum değişene kadar fotoğraf çekmeye devam edeceğiz...

Ürün ve katalog fotoğraf çekimi profesyonel her firmanın pazarlama için yaptığı en önemli yatırımlardan biridir. İster dijital ortamda ürün fotoğraflarını yayınlasınlar, isterlerse de katalog fotoğraf çekimi sonucunda bir katalog oluştursunlar, sonuçta profesyonel şekilde çekilmiş ürün resimleri müşterilere ulaşmak için çok önemlidir.

Bir Spielberg olma iddiamız yok; hiçbir zaman da olmadı. Biz sizi iyi anlatabilmek, hedef kitleniz ile buluşturabilmek derdindeyiz. İşte bu yüzden tanıtım flimlerinde yalın olmaya, hedef kitlenin beklentilerine odaklanmaya, ürünü ya da hizmeti en iyi şekilde ifade etmeye gayret ediyoruz. Tabii film teknolojisinin bize tanıdığı tüm imkanlar ile!

Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde yansıtıp müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabiliriz.


SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları. Bizi arayın müşteri temsilcilerimiz gelip sizin için yapabileceklerimizi size anlatsın.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

CONTACT

Image
LOKASYON
Rumeli Cd. 69/2 Nişantaşı
1464 Sk. 2/401 Alsancak
Image
TELEFON
+90 (212) 246-2232
+90 (232) 502-0117
Image
E-MAIL
destek@progenajans.com
info@progenajans.com
Image
Çalışma saatleri
Pzt-Cu 9.30 - 18.00
Ctsi 9.30 - 13.00