SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Reklamın iyisi çok güzeldir. Kötüsü de bir o kadar zararlı.

Reklamın iyisi çok güzeldir. Kötüsü de bir o kadar zararlı. Adım duyulsun da nasıl duyulursa duyulsun diye düşünenler kısa soluklu markalar oldular. Yıllara meydan okuyan markalar da hedef kitlesi ile ürün ya da hizmet haricinde buluştukları yegane mecra olan reklam çalışmalarında, marka konumlarını yukarı taşımak için sürekli gayret veriyorlar.

Rekabet çok, dünya artık daha hızlı dönüyor. Reklam şart!

Sosyal medya ekibimiz markanıza ve pazarlama hedeflerinize uygun olarak sosyal medya kanallarınızı yönetir ve takip eder.

Bizimle çalışan müşterilerimiz için amaçladığımız tek bir hedef var. Onların rakiplerini saf dışı bırakmak. Bu fark ile, ticari düşünerek iş yapan ajanslardan ayrılıyoruz. Amaç büyük paralar değil, büyük fikirlerdir.

Müşterinin beklentilerini en doğru şekilde analiz ederek, en uygun reklam kampanyasını yaratırız. Müşterilerimiz bizim iş ortaklarımızdır. Onlara ticari bir obje olarak bakmayız, verdiğimiz hizmetleri objektif olarak analiz ederiz ve sattıran reklamı yaratarak, en iyiyi hedefleriz.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları. Bizi arayın müşteri temsilcilerimiz gelip sizin için yapabileceklerimizi size anlatsın.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

CONTACT

Image
LOKASYON
Rumeli Cd. 69/2 Nişantaşı
1464 Sk. 2/401 Alsancak
Image
TELEFON
+90 (212) 246-2232
+90 (232) 502-0117
Image
E-MAIL
destek@progenajans.com
info@progenajans.com
Image
Çalışma saatleri
Pzt-Cu 9.30 - 18.00
Ctsi 9.30 - 13.00