SIK SORULANLAR

Merak ettikleriniz ve daha fazlası ..

PROGEN DIGITAL AGENCY

Tam hizmet reklam ajansı, hizmetler dokümanında sunduğu tüm servisleri, inhouse olarak sunabilen, bunlar için dışarıdan hizmet almayan, kurumsal bir müşterinin pazarlama ve reklamcılık ihtiyaçlarının tümüne tek noktadan hizmet verebilen ajanstır.

Ruhen mi soruyorsunuz, bedenen mi? Çünkü ruhen 1 günlük bile değiliz, ama fiilen sektörde 20 yıldır PROGEN ismi ile faaliyet gösteriyoruz. Genç kalmak önemli!

Biz her zaman yeteri kadar kişiyiz. Yapamayacak, yetişemeyecek olsak zaten bunu size söyleriz. Büyük abilere saygımız sonsuz. Eğer yüzlerce kişinin çalıştığı bir yer arıyorsanız, muhtemelen hiç bir zaman o ajans olmayacağız.

İnşallah yapmamışızdır. Yaptıysak ve halen yapıyorsak zaten size teklif veremeyeceğiz. PROGEN hiç bir zaman birbirine rakip olabilecek iki firma ile aynı anda çalışmadı. Bununla birlikte daha önce hiç gitmediğimiz bir yeri keşfetmenin heyecanı gibisi var mı? Biz her sene aynı tatil köyüne gidenlerden değiliz. Bırakın sektörünüzü heyecanla keşfedelim!

Bknz, portfolyo & referanslar :)

Gönül rahatlığı ile. Çalıştığımız firmaların yaş ortalaması 5 yıl. Yani ilk imzadan bu yana 5 yıl geçmiş. Dile kolay, hele bizim sektör için. Referans veremeyecek olsak, bu kadar uzun süre çalışıyor olmazdık diye düşünüyoruz.

İşte bunun cevabını henüz bilmiyoruz...

Üzgünüz. Diğer müşterilerimize ve işimize olan saygımızdan ötürü örnek çalışma yapmıyoruz. Bizi anlayışla karşılayacağınıza eminiz.

Fiyat politikamız yok. Bu konuyu politika kapsamında görmüyoruz. Müşterilerimize verebileceğimiz en makul teklifleri sunmaya gayret ediyoruz. Hepsi bu.

Bizde herkesle iletişim kurabilirsiniz. Sizinle de hepimiz ilgileniriz, bizde mesafe / ayrım yok. Ama iş takibi nasıl olacak diye soruyorsanız; merak etmeyin onu çok güzel organize ediyoruz.

İnşallah yaşamayız. Yaşarsak da karşınızda başka bir firma bulmazsınız. Başta neysek sonda da o'yuz.

Bizimki de aile şirketi, sorun yok:)

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ ?

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları. Bizi arayın müşteri temsilcilerimiz gelip sizin için yapabileceklerimizi size anlatsın.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

CONTACT

Image
LOKASYON
Rumeli Cd. 69/2 Nişantaşı
1464 Sk. 2/401 Alsancak
Image
TELEFON
+90 (212) 246-2232
+90 (232) 502-0117
Image
E-MAIL
destek@progenajans.com
info@progenajans.com
Image
Çalışma saatleri
Pzt-Cu 9.30 - 18.00
Ctsi 9.30 - 13.00